بازدید دانش آموزان دبیرستان های دوره اول و دوم از وارستگان تلنت

با توجه به اینکه بازدیدهای علمی خارج از فضای دبیرستان، تاثیر مثبتی بر یادگیری دانش آموزان دارد و حضور در موقعیت های مختلف، تجربه های ارزشمندی را کسب می‌کنند؛ دپارتمان استعدادیابی مرکز وارستگان تلنت با همکاری مرکز مهارتی و حرفه‌ای وارستگان نوین با در نظر گرفتن برنامه های گوناگون، از کادر اجرایی و دانش‌آموزان دبیرستان های دوره اول و دوم برای بازدید از مرکز دعوت می‌نماید.

با عنایت به اینکه بازدیدهای علمی خارج از فضای دبیرستان، تاثیر مثبتی بر یادگیری دانش آموزان دارد و با حضور در موقعیت های مختلف، تجربه های ارزشمندی را کسب می‌کنند؛ دپارتمان استعدادیابی مرکز وارستگان تلنت با همکاری مرکز مهارتی و حرفه‌ای وارستگان نوین با در نظر گرفتن برنامه های گوناگون، از شما و دانش‌آموزان دبیرستان برای بازدید از مرکز دعوت می‌نماید.

برخی از برنامه های مرکز برای روز بازدید شامل: «حضور در کارگاه کمک های اولیه، کارگاه چگونگی انتخاب شغل و رشته تحصیلی، بازدید از داروخانه آموزشی و…» است.

مدیران و مشاوران محترم می‌توانند با تکمیل فرم زیر و یا تماس با شماره 09154002747 برای هماهنگی برنامه بازدید با آقای قوامی هماهنگ کنند.

 

کارگاه انتخاب های شغلی - تحصیلی