کتاب آموزشی دوره کودکان

کتاب Oxford Phonics World 1 اولین سطح این مجموعه آموزشی است. این کتاب می‌تواند گزینه خوبی برای شروع مسیر یادگیری زبان انگلیسی محسوب شود. فعالیت‌هایی که برای بخش‌های مختلف این کتاب در نظر گرفته شده، باعث افزایش خلاقیت ذهن کودکان می‌شود و به آن‌ها از طریق بازی و سرگرمی، زبان انگلیسی می‌آموزد. کودکان با استفاده از این شیوه تمام مطالب جدید را به حافظه بلندمدت خود می‌سپارند. مجموعه کتاب‌های Oxford Phonics World در پنج سطح به آموزش زبان انگلیسی می‌پردازد.

از این سری کتاب‌ها در آموزشگاه‌های معتبر زبان انگلیسی، به عنوان منابعی غنی استفاده می‌شود. کلاس‌هایی که آموزش‌های خود را بر مبنای چنین سبک خلاقانه‌ای پیش می‌برند، معمولاً محیط شادتری دارند و در چنین محیطی کودکان خیلی راحت‌تر می‌توانند زبان انگلیسی بیاموزند.

کتاب آموزشی دوره نوجوانان

کتاب Big English 1 دومین سطح از مجموعه Big English برای آموزش زبان به نوجوانان است که توسط انتشارات Pearson چاپ و منتشر شده است. این مجموعه 7 جلد بوده و هر کدام نسبت به تقویت هر یک از چهار مهارت اصلی می پردازد. اگر شما هم دنبال مجموعه کاملی برای یادگیری زبان هستید می توانید از مجموعه بیگ انگلیش به عنوان کتاب اصلی آموزشی استفاده نمایید. کتاب بیگ انگلیش ۱ با ایجاد فضایی پر از سرگرمی سعی در آموزش متفاوت زبان انگلیسی دارد به طوری که کودکان در هنگام یادگیری نه خسته خواهند شد و نه مشکلاتی که سایر کتاب ها برای آموزش دارند را حس خواهند کرد

کتاب آموزشی دوره بزرگسالان

سری کتاب‌های Nativage یک مجموعه شش سطحی است که برای آموزش زبان انگلیسی بزرگسالان از سطح مقدماتی تا پیشرفته با تلفظ بریتیش از سوی انتشارات آکسفورد طراحی شده است. هر یک از کتاب های نویگیت از 10 درس تشکیل شده است که در هر درس موضوعات مختلفی از نظر گرامری و واژگان ارائه شده است. این مجموعه به هر چهار مهارت لازم زبان انگلیسی می‌پرازد. که به صورت زیر سطح بندی شده است.

A1 – A2 – B1 – B1 Plus – B2 – C1