مرکز وارستگان تلنت در تاریخ های 22 و 24 خردادماه 1402 میزبان کادر اجرایی و دانش آموزان دبیرستان دخترانه نگین و والدین آن ها بود. این همایش که با سخنرانی آقای دکتر جهانگیر مشاور استعدادیابی شغلی و تحصیلی وارستگان تلنت آغاز شد، باعث گردید که خانواده ها و دانش آموزان نسبت به اهمیت انتخاب های صحیح شغلی و تحصیلی آگاهی لازم را پیدا کنند. وی همچنین روش های کشف و پرورش استعداد را توضیح داد. در پایان این بخش از برنامه، آقای دکتر جهانگیر به پرسش های والدین پاسخ داد.

در بخش بعدی برنامه، آقای قوامی مسئول امور اجرایی و روابط عمومی مرکز وارستگان تلنت به معرفی این مرکز و طرح ها و برنامه های آن پرداخت و توضیح مختصری را راجع به دوره هایی که در این مرکز برگزار می‌شوند، ارائه نمود.

سپس آقای دکتر احمدی خامسی مشاور دبیرستان نگین و سرکار خانم جاویدپور مدیریت دبیرستان توضیحاتی را پیرامون برنامه ها و اهداف سال تحصیلی آینده دبیرستان ارائه کردند.

مدارس می توانند برای پیش مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در مورد فرایند استعدادیابی وارستگان تلنت و برنامه های مهارت آموزی این مرکز از طریق راه های مشخص شده در این لینک با ما تماس بگیرند.